Przyjrzyj się: łazience, kuchni i toalecie!

Contact An Agent

Zanim kupisz własną nieruchomość sprawdź w jakim stanie jest: łazienka, kuchnia i toaleta. To bardzo ważne, bo remont będzie bardzo kosztowny.
Osoby, które nie planują remontu w swoim nowym mieszkaniu powinny mieć na uwadze to aby te pomieszczenia były w nienagannym stanie. Chcemy kupić nieruchomość do remontu? Nie ma takiego znaczenia, jak wygląda: kuchnia, łazienka i toaleta. Ważne jest tylko to, jakiej wielkości są i czy ta wielkość Nam odpowiada? Jak się okazuje coraz częściej decydujmy się na kapitalny remont, dotyczy to przede wszystkim zakupu nieruchomości Bielsko na rynku wtórnym. Nie chcemy mieszkać „po kimś”! Owszem kupujemy używane mieszkanie, ale nie chcemy mieć takiej samej kuchni! Nasze mieszkanie będzie wynajmowane? Łazienka nie może mieć ostatniego remontu za sobą…20 lat temu! Takie mieszkanie nie będzie cieszyć się zainteresowaniem…a to nie jest dobra informacja dla Nas! Dbajmy o systematyczne remonty ( przynajmniej raz na 5 lat!) w Naszych mieszkaniach, niezależnie od tego, czy w nich mieszkamy czy tylko je wynajmujemy…
Większość kupujących nieruchomość kupuje „oczami”. Po prostu mieszkanie „wpada Nam w oko”! Nie myślimy o tym, ile będzie kosztować remont? Czy wiemy, że mieszkanie, które wymaga remontu może być tańsze? Chcemy obniżyć cenę nieruchomości? To przyjrzyjmy się dokładnie mieszkaniu, czy któraś jego część wymaga remontu?