Nowa nieruchomość! Czy nie ma tu robaków?

Contact An Agent

Już zdecydowałeś, że kupisz właśnie tą nieruchomość, czy dokładnie ją sprawdziłeś? Czy nie ma tu dodatkowych mieszkańców? Kratki wentylacyjne są zamknięte? Możesz mieć obawy. Nie podpisuj umowy zanim się nie upewnisz, że nie ma tu robaków!
Twój pośrednik na pewno poinformuje Cię o fakcie, że kupujesz mieszkanie z robakami…Sytuacje takie najczęściej zdarzają się w mieszkaniach z wielkiej płyty! Choć możemy się zaskoczyć w każdym mieszkaniu! Uważajmy! Robaki mogą skutecznie odebrać Nam radość z własnego mieszkania. Co jeśli kupimy mieszkanie z robakami? Musimy się ich pozbyć! Na szczęście jest na to wiele sposobów! Przed zakupem nieruchomości bielsko sprawdźmy, czy problem nie dotyczy całego bloku? Jeśli tak, to zrezygnujmy…Nawet jeśli mieszkanie będzie tańsze, to będzie bardzo kłopotliwe w użytkowaniu. Jak sprawdzić czy nieruchomość nie ma robaków? Zajrzeć w każdy kąt! Szczególnie wieczorem!
Nikt z Nas nie chce zamieszkać z robakami jednak takie sytuacje się zdarzają. Szczególnie uważajmy na budynki ze zsypami! Nie są one jednoznaczne z robakami, ale jeśli mieszkańcy nie dbają o czystość, to na pewno je spotkamy. Życie z Nimi będzie bardzo uciążliwe, dlatego nie śpieszmy się z podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie…