Kupić i nie żałować

Contact An Agent

Kiedy kupujemy toster, pralkę czy nowego laptopa zwykle przeglądamy najpierw oferty poszczególnych producentów, a następnie szukamy jakiś dodatkowych informacji – zazwyczaj u osób, które od jakiegoś czasu mają okazję sprawdzić, jak w praktyce sprawuje się dany sprzęt. W przypadku zakupu mieszkania, szukanie opinii jest co najmniej trudne. Ale nie niemożliwe. Gdzie szukać wiarygodnych informacji?
Zazwyczaj poszukiwania rozpoczynamy od Sieci. W końcu na frazę nieruchomości bielsko odpowiada kilkanaście tysięcy witryn. Nie mniej jednak, sieć nie służy dziś tylko do tego, byśmy na podstawie umieszczonych zdjęć mieszkań znaleźli nasze wymarzone cztery kąty. Możemy sprawdzić również okolice. Nie tylko przy pomocy internetowych map, możemy sprawdzić odległość lokum od centrum, przedszkola czy też szkoły, poradni lekarskiej czy biblioteki. Szukając informacji na temat okolicy, z pewnością natrafimy na informacje dotyczące wypadków, kradzieży czy.. awantur. Sieć to nieograniczone źródło informacji, a zatem wystarczy szukać, by znaleźć.
Naturalnie, najpewniejszym źródłem informacji są znani nam ludzie. Podobno od każdego człowieka na Ziemi, dzieli nas tylko 6 osób, a zatem .. nie bójmy się pytać. Rzucone podczas spotkania ze znajomymi hasło „chyba przeprowadzę się na ..” pozwoli nam upewnić się w naszych zamiarach. W końcu osoba mieszkająca na danym osiedlu najlepiej zna wszystkie jego wady i zalety. Poza tym, dobrze jest zawczasu poznawać sąsiadów! Przecież dobry sąsiad to prawdziwy skarb!